Transport i spedycja
Transport i spedycja

Oferujemy Państwu serwis dostosowany do konkretnych założeń i wymagań. Swoim obszarem działamy na terytorium całej Unii Europejskiej oraz krajów byłego Związku Radzieckiego. Wysoka jakość naszych usług wynika z doświadczenia w branży TSL oraz rzetelności i pracowitości naszych pracowników. Doskonale zdajemy sobie sprawę o różnorodności potrzeb naszych klientów. Jesteśmy elastyczni i traktujemy indywidualnie każdego naszego kontrahenta.

Transport realizowany jest najnowocześniejszymi samochodami ciężarowymi spełniającymi wymogi emisji spalin posiadającymi jednocześnie systemy monitorowania GPS. Dzięki tym rozwiązaniom każdy z Państwa ma możliwość kontroli realizacji każdego kroku podczas transportu w Państwa łańcuchu dostaw. Taka forma współpracy gwarantuje realizacje zlecenia z zachowaniem najwyższych międzynarodowych standardów..

Wspieramy naszych Partnerów i doradzamy najbardziej optymalne rozwiązania, dostosowane do obecnej sytuacji rynkowej. Wybierając naszą firmę na partnera biznesowego mają Państwo do swojej dyspozycji:

  • Transport drogowy, morski i lotniczy nie tylko jednej palety bądź paczki ale całego zestawu ciężarowego bądź kontenera transportowego,
  • Możliwości załadunku i rozładunku 24h/ na dobę,
  • Regularność dostaw,
  • Rzetelność doboru i weryfikacji podwykonawców
  • Ubezpieczenia transportowe oraz cargo,
  • Organizacje zezwoleń na przejazdy wraz z dokumentacją celną,
  • Pilotaż oraz obsługę techniczną przejazdów,
  • Pomoc techniczną i administracyjną.


Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem:
tel.: +48 22 100-46-43
e-mail: biuro@pw-cargo.com

Lub kliknij TUTAJ i wyślij zapytanie o wycenę transportu.

Zobacz również ...

Kariera w PW Cargo

Wszystkie zainteresowane osoby pracą w naszej firmie bądź praktykami zachęcamy do wysłania aplikacji droga mailową na adres
biuro@pw-cargo.com
W tytule wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska lub działu.

Dowiedz się więcej
Współpraca

Idziemy z duchem czasu dostosowując się do standardów rynkowych. Nasze rozwiązania w obszarze transportu są odpowiedzą na oczekiwania klientów. To ich wymagania spełniamy, to dla nich jesteśmy każdego dnia pierwszym wyborem w łańcuchu logistycznym.

Dowiedz się więcej