Wyślij zapytanie a my wycenimy Twój transport

Aby otrzymać darmową wycenę prosimy o wypełnienie formularza poniżej.

Formularz

Wypełnij formularz

Jesteśmy firmą spedycyjno-transportową, której nieodzownym elementem jest nowoczesny tabor spełniający najwyższe normy ekologiczne. W ramach naszej współpracy otrzymujesz kompleksową opiekę wykwalifikowanego zespołu pracowników, który świadczy usługi na najwyższym poziomie.

Aby otrzymać darmową wycenę prosimy o wypełnienie formularza poniżej.

Zlecenia transportowe wyceniamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Po otrzymaniu formularza z zapytaniem nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu uzyskania szczegółowych informacji. Następnie drogą mailową prześlemy cennik usług transportowych.

 

Każdy nasz klient traktowany jest indywidualnie. Kompetentny personel doradzi Państwu najbardziej efektywne rozwiązania logistyczne i przedstawi dogodne opcje dostarczenia Państwa produktu, tak aby bezpiecznie i w terminie trafił do miejsca docelowego.

Ponadto zajmiemy się sprawami formalnymi. Przygotujemy niezbędne dokumenty, takie jak zlecenie spedycyjne itp., zaplanujemy optymalną trasę i odpowiedni środek transportu.

Terminowość zleceń

Przyjmując zlecenie, zawsze doprowadzamy transakcję do końca i realizujemy kontrakt, bez względu na koszty lub straty.

Całodobowy kontakt 24h/7

Zapewniamy najlepszą jakość obsługi z perspektywy klienta, w każdym aspekcie naszej działalności – od spedytora po księgowość.

Pewna obsługa

Jako nasz klient możesz być pewny, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby wypełnić nasze zobowiązanie, i pomożemy w sytuacji, gdy wystąpią niespodziewane problemy.

Zobacz również ...

Kariera w PW Cargo

Wszystkie zainteresowane osoby pracą w naszej firmie bądź praktykami zachęcamy do wysłania aplikacji droga mailową na adres
biuro@pw-cargo.com
W tytule wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska lub działu.

Dowiedz się więcej
Współpraca

Idziemy z duchem czasu dostosowując się do standardów rynkowych. Nasze rozwiązania w obszarze transportu są odpowiedzą na oczekiwania klientów. To ich wymagania spełniamy, to dla nich jesteśmy każdego dnia pierwszym wyborem w łańcuchu logistycznym.

Dowiedz się więcej